60 lat KRUSZGEO SA
Przedsiębiorstwo Produkcji Kruszywa i Usług Geologicznych KRUSZGEO SA
Przedsiębiorstwo Produkcji Kruszywa i Usług Geologicznych KRUSZGEO SA
EMAS
ISO 9000:200
Zasłużony dla województwa podkrpackiego KRUSZGEO SA
Wtym miejscu powinna wy¶wietlać się galeria, będ±ca obiektem Flash. Jeżeli jej nie widzisz, () może oznaczać to że nie masz zainstalowanego wymaganego rozszerzenia przegl±darki (plugin Flash Player).
Rozszerzenie to dostępne jest pod adresem: http://get.adobe.com/pl/flashplayer/?fpchrome
Aktualności Barbórka 2008

Barbórka 2008

3 grudnia przedsiębiorstwo KRUSZGEO SA w Rzeszowie obchodziło uroczyście Dzień Górnika. W sali konferencyjnej odbyła się okolicznościowa akademia.
Prezes Zarządu Jan Bator omówił wyniki produkcyjne i ekonomiczne mijającego roku. Jest to 51-szy rok działalności przedsiębiorstwa a 15 po prywatyzacji jako spółki akcyjnej. Gościem honorowym na akademii był pierwszy prezes zarządu obecnie przebywający na emeryturze. 10 pracowników pełniących funkcje w dozorze ruchu zakładu górniczego otrzymało stopnie górnicze:
1 inżynier otrzymał dyplom dyrektora górniczego III stopnia przyznany przez Ministra Gospodarki, pozostałe osoby otrzymały dyplomy przyznawane przez Dyrektora Przedsiębiorstwa: inżyniera górniczego, technika górniczego i górnika.
Tradycją KRUSZGEO stało się żegnanie pracowników odchodzących z końcem roku na emeryturę na barbórkowej akademii. 8 pracowników otrzymało listy gratulacyjne od Zarządu i Rady Nadzorczej oraz upominki od związków zawodowych. 3 osoby zostały wpisane do Złotej Księgi KRUSZGEO są to pracownicy, którzy co najmniej 25 lat przepracowali w naszym przedsiębiorstwie. Po akademii pracownicy, emeryci, rodziny pracowników wzięli udział we mszy św. w kościele pw. św. Mikołaja w Rzeszowie gdzie znajduje się obraz św. Barbary patronki górników.
Po oficjalnych uroczystościach pracownicy wzięli udział w biesiadzie Barbórkowej.

W tym miejscu powinna wyświetlać się galeria, będąca obiektem Flash. Jeżeli jej nie widzisz, może oznaczać to że nie masz zainstalowanego wymaganego rozszerzenia przeglądarki (plugin Flash Player).
Rozszerzenie to dostępne jest pod adresem: http://www.macromedia.com/go/getflashplayer