60 lat KRUSZGEO SA
Przedsiębiorstwo Produkcji Kruszywa i Usług Geologicznych KRUSZGEO SA
Przedsiębiorstwo Produkcji Kruszywa i Usług Geologicznych KRUSZGEO SA
EMAS
ISO 9000:200
Zasłużony dla województwa podkrpackiego KRUSZGEO SA
Produkcja
Wtym miejscu powinna wy¶wietlać się galeria, będ±ca obiektem Flash. Jeżeli jej nie widzisz, () może oznaczać to że nie masz zainstalowanego wymaganego rozszerzenia przegl±darki (plugin Flash Player).
Rozszerzenie to dostępne jest pod adresem: http://get.adobe.com/pl/flashplayer/?fpchrome

Produkcja

Przedsiębiorstwo Produkcji Kruszywa i Usług Geologicznych KRUSZGEO SA to największy producent w południowo-wschodniej Polsce wysokiej jakości kruszyw budowlanych. Firma posiada 26 zakładów produkcyjnych na terenie 2 województw: podkarpackiego i małopolskiego. Zakłady Eksploatacji Kruszywa wydobywają i produkują głównie żwiry, piaski, grysy, kruszywa niesortowane, kruszywa sortowane oraz kruszywa łamane. O jakości naszych produktów świadczą różne certyfikaty oraz wyróżnienia przyznawane naszemu przedsiębiorstwu.

Proces produkcyjny wraz z przebiegiem lat jest udoskonalany co w chwili obecnej owocuje najwyższą jakością naszych kruszyw na rynku. Jako firma jesteśmy postrzegani jako autorytet w dziedzinie wydobycia i produkcji kruszyw. W procesie produkcyjnym główny nacisk stawiamy na ciągły rozwój oraz udoskonalanie procesów technologicznych, inwestujemy w najnowocześniejszy sprzęt aby maksymalnie wykorzystać dostępne złoża a przy tym minimalnie ingerować w otaczając nas środowisko naturalne. Zdajemy sobie sprawę z faktu, iż otaczająca nas natura jest ważna, iż zaburzenie ekosystemu negatywnie wpływa na nas jako ludzi i dlatego wszelkie nasze działania produkcyjne nie wpływają negatywnie na środowisko naturalne o czym świadczy fakt, iż jako jedyna firma o takim charakterze działania może poszczycić się wdrożeniem systemu zarządzania środowiskowego EMAS.

Działanie naszego przedsiębiorstwa nie ogranicza się tylko do wydobycia i produkcji kruszyw, KRUSZGEO SA jest producentem betonu towarowego wysokich marek, klejów oraz zapraw budowlanych. W procesie produkcyjnym tychże wyrobów, również długoletnie doświadczenie, jak i ciągła chęć udoskonalania i wdrażania coraz to nowszych rozwiązań technologicznych pozwala nam jak i Wam naszym klientom cieszyć się produktami najwyższej jakości.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszymi jednostkami produkcyjnymi ich asortymentami, tu znajdą Państwo wszelkie informacje o lokalizacji oraz godzinach sprzedaży w naszych zakładach a pełną naszą ofertę handlową znajdziecie Państwo w zakładce Nasza oferta.