60 lat KRUSZGEO SA
Przedsiębiorstwo Produkcji Kruszywa i Usług Geologicznych KRUSZGEO SA
Przedsiębiorstwo Produkcji Kruszywa i Usług Geologicznych KRUSZGEO SA
EMAS
ISO 9000:200
Zasłużony dla województwa podkrpackiego KRUSZGEO SA
Firma i otoczenie
Wtym miejscu powinna wy¶wietlać się galeria, będ±ca obiektem Flash. Jeżeli jej nie widzisz, () może oznaczać to że nie masz zainstalowanego wymaganego rozszerzenia przegl±darki (plugin Flash Player).
Rozszerzenie to dostępne jest pod adresem: "http://www.adobe.com/go/getflash
Firma i otoczenie Firma w społeczeństwie

Firma w społeczeństwie

Przedsiębiorstwo „KRUSZGEO” SA w Rzeszowie prowadzi działalność gospodarczą przynoszącą korzyści finansowe. Poprzez inwestowanie firma przyczynia się do rozwoju całego regionu Podkarpacia.

Produkty firmy „KRUSZGEO” SA - wysokiej jakości kruszywo certyfikowane jest używane do produkcji betonu najwyższych klas. Produkowane przez Spółkę kruszywo używane jest także do produkcji mas mineralno – asfaltowych, do wymiany gruntów, stabilizacji i budowy dróg.

Wieloletnia działalność KRUSZGEO przyczyniła się do rozwoju budownictwa w województwie podkarpackim. W ciągu ostatnich 5 lat sprzedawano średnio ponad 5 mln ton kruszywa rocznie. Firma tworzy i utrzymuje miejsca pracy stając się źródłem utrzymania dla wielu rodzin Podkarpacia.

Stale przeznacza środki finansowe na pomoc dla lokalnych przedsięwzięć, budowy dróg gminnych i powiatowych m.in. w gminie Tryńcza, Sośnica, Pilzno, Jasło, budowy, modernizacji i remontów szkół i przedszkoli oraz szkolnych boisk sportowych (Rzeszów, Dębica, Błażowa, Radymno, Przemyśl, Czarna), budowy i remontów budowli sakralnych (kościoły w Rzeszowie, Pilźnie, Radymnie, Jarosławiu, Jaśle, Dębicy), ośrodek rekolekcyjny w Bliznem, opactwo benedyktynek w Jarosławiu, Dom Pielgrzyma w Kalwarii Pacławskiej. W sytuacji klęsk żywiołowych – powódź w 2010 roku - Firma służyła pomocą w usuwaniu szkód w gminie Gorzyce.

KRUSZGEO wspiera ochotniczą straż pożarną, koła gospodyń wiejskich, kluby sportowe, imprezy kulturalne. Rokrocznie jest jednym ze sponsorów Festiwalu Muzyki w Łańcucie, koncertu „Jednego Serca, Jednego Ducha” w Rzeszowie. „KRUSZGEO” SA należy do 100 największych przedsiębiorstw woj. podkarpackiego. Rok 2011 Spółka zakończyła zyskiem w wysokości blisko 30 mln zł, nakłady na rozwój, na środki trwałe wyniosły ponad 30 mln zł.