60 lat KRUSZGEO SA
Przedsiębiorstwo Produkcji Kruszywa i Usług Geologicznych KRUSZGEO SA
Przedsiębiorstwo Produkcji Kruszywa i Usług Geologicznych KRUSZGEO SA
EMAS
ISO 9000:200
Zasłużony dla województwa podkrpackiego KRUSZGEO SA
Nasze osiągnięcia
Wtym miejscu powinna wy¶wietlać się galeria, będ±ca obiektem Flash. Jeżeli jej nie widzisz, () może oznaczać to że nie masz zainstalowanego wymaganego rozszerzenia przegl±darki (plugin Flash Player).
Rozszerzenie to dostępne jest pod adresem: http://get.adobe.com/pl/flashplayer/?fpchrome
System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008

System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008

Zapewnienie wymaganej jakości produktu (wyrobu, usługi), jego kosztu nabycia i użytkowania oraz ilości, różnorodności, terminowości dostaw i szybkości realizacji zamówień decyduje o konkurencyjności produktu, czyli o jego atrakcyjności rynkowej.

Wdrożenie i ciągłe doskonalenie sytemu zarządzania jakością pozwala zapewnić zdolność przedsiębiorstwa do ciągłego dostarczania wyrobów spełniających wymagania klientów oraz wymagań ustawowych i innych do których firma się zobowiązała.

KRUSZGEO S.A. jeszcze przed przystąpieniem Polski do Unii Europejskiej wdrożyło system zarządzania jakością ISO 9000. Rzetelne dostosowanie procedur i instrukcji systemowych, stworzenie księgi jakości i spełnianie wszystkich wymagań normy ISO skutkowało przyznaniem już w 2000 roku przez jednostkę certyfikującą TÜV Rheinland certyfikatu systemu zapewnienia jakosci. Certyfikacja ta przez kolejne lata była systematycznie potwierdzana i przedłużana w ramach corocznych audytów w nadzorze lub audytów certyfikujących przedłużających na kolejne okresy ważność certyfikatu. Obecny certyfikat systemu zarządzania jakością wg wymagań ISO 9001:2008 obowiązuje do 14 września 2018 roku.

Zobacz Certyfikat ISO 9001:2008