60 lat KRUSZGEO SA
Przedsiębiorstwo Produkcji Kruszywa i Usług Geologicznych KRUSZGEO SA
Przedsiębiorstwo Produkcji Kruszywa i Usług Geologicznych KRUSZGEO SA
EMAS
ISO 9000:200
Zasłużony dla województwa podkrpackiego KRUSZGEO SA
Wtym miejscu powinna wy¶wietlać się galeria, będ±ca obiektem Flash. Jeżeli jej nie widzisz, () może oznaczać to że nie masz zainstalowanego wymaganego rozszerzenia przegl±darki (plugin Flash Player).
Rozszerzenie to dostępne jest pod adresem: "http://www.adobe.com/go/getflash
Aktualności Nowy serwis internetowy

Współfinansowanie wdrożenia systemu EMAS ze środków unijnych

Korzystając z możliwości pozyskania środków unijnych w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego firma KRUSZGEO S.A. w październiku 2011 roku złożyła wniosek do NFOŚiGW w Warszawie o dofinansowanie dla Działania 4.1 – Wsparcie systemów zarządzania środowiskowego, w ramach Priorytetu IV – Przedsięwzięcia dostosowujące przedsiębiorstwa do wymogów ochrony środowiska.

Wsparcie dotyczyło działań nie inwestycyjnych na zakończone rzeczowo projekty – wprowadzanie systemów zarządzania środowiskowego ISO 14001 i EMAS, w wyniku których wnioskodawca uzyskał certyfikat/został zarejestrowany w systemie. Poziom dofinansowania projektów wynosił 50% kosztów kwalifikowanych.

W 2012 roku wniosek został zaakceptowany przez instytucję wdrażającą, podpisano umowę o dofinansowanie i otrzymano płatność.

Tablica informacyjna projektu unijnego

Poniżej link do strony internetowej NFOŚiGW – instytucji wdrażającej Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko
http://pois.nfosigw.gov.pl/iv-priorytet-po-iis/ogloszenia-o-naborze-/v-runda-aplikacyjna-do-dzialania-41-3102011-18102011/